KONST / Litografier / Färglitografi 13491309
nr 1349 1309
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Japan, Handkolorerad. Signerad, numrerad 15/70, daterad 1966. Motivet: 62x37 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 september 2020
kl 18:39:56
500 kr
600 kr